seks

Seks to całkowicie normalna sprawa. Powoli przestaje już być tematem tabu. Nawet pary pozostające w wieloletnich związkach szukają urozmaicenia. W XXI wieku zabawy erotyczne nie są niczym zaskakującym. Na rynku istnieje wiele gadżetów do wypróbowania we dwoje. Jednak nie każdy jest przekonany do ich zastosowania. Na szczęście i bez nich można prowadzić ekscytujące życie seksualne. A czy Ty wiesz, jakie są najlepsze pozycje seksualne? 

Pozycje seksualne, które dadzą Ci niezapomniany orgazm

Klasyczna pozycja seksualna z czasem się nudzi. Partnerzy coraz lepiej poznają swoje upodobania, dzięki temu mogą sobie na więcej pozwolić. Dobór odpowiedniej pozycji nie jest jednak łatwy. Twoje ciało posiada wiele miejsc czułych na dotyk – pobudzanie stref erogennych to klucz do sukcesu. Jeśli z partnerem szukacie odpowiedniej pozycji seksualnej, musicie poeksperymentować. Tylko w ten sposób przekonacie się, co przynosi Wam największą rozkosz. W dodatku najlepsze pozycje seksualne dla kobiet nie zawsze pokrywają się z preferencjami mężczyzn. Jednak związek jest pełen kompromisów, dotyczy to także seksu.

Kamasutra – najlepsze pozycje 

Kamasutra to okazały zbiór pozycji seksualnych. Książka ta uznawana jest za seksualny elementarz. Znajdziesz w niej wiele ciekawych informacji. O istnieniu niektórych pozycji pewnie nawet nie zdajesz sobie sprawy. Warto jednak poszerzać horyzonty. Seks jest elementem wspólnego życia, a warto dbać o relacje w sferze intymnej. Przekładają się one w znacznym stopniu na codzienne funkcjonowanie. Jakie pozycje seksualne uznawane są za najbardziej ekscytujące?

Najlepsze pozycje seksualne dla mężczyzn

Najlepsze pozycje do seksu według mężczyzn to te, w których mają pełną kontrolę nad sytuacją. Nie jest to oczywiście żadna zasada. Istnieją bowiem wyjątki od tej reguły. Zazwyczaj jednak to faceci lubią dominować na wszystkich polach. Dotyczy to zarówno kwestii domowych, jak i łóżkowych. Większość mężczyzn przyznaje, że ich ulubioną pozycją seksualną jest pozycja „Na pieska”. To właśnie ona pozwala mężczyźnie nadawać rytmu. Musisz jednak wiedzieć, że kobieta nie pozostaje bierna. Wspólne zaangażowanie w stosunek jest kluczem do sukcesu. 

Najlepsze pozycje seksualne dla kobiet 

Zastanawiałaś się kiedyś, jaka jest Twoja ulubiona pozycja seksualna? Według znacznej części aktywnych seksualnie kobiet – idealną pozycją do współżycia jest pozycja „Na jeźdźca”. Podczas takiego stosunku, to kobieta decyduje o głębokości penetracji. To również ona nadaje rytm akcji. Jednocześnie partnerzy pozostają w kontakcie wzrokowym. Mogą również bez problemu obdarzać się pocałunkami. Wszystkie pozycje, w których nogi partnerki pozostają uniesione wysoko w górę, również są bardzo lubiane przez płeć żeńską.

Nietuzinkowe pozycje seksualne 

Pozycje seksualne mogą być bardzo wyszukane. Tak naprawdę ogranicza Was wyłącznie wyobraźnia. Jeśli jakiś sposób penetracji sprawia Ci szczególną przyjemność, nie bój się o tym mówić. Pamiętaj, że gra wstępna jest również ważna. Wbrew pozorom, mężczyźni również jej potrzebują, dlatego przed stosunkiem rozluźnijcie się wzajemnie i sprawcie sobie małą przyjemność. Kiedy jesteście pewni swoich ciał, możecie zacząć eksperymentować. Jedną z dość nietuzinkowych propozycji stosunku, jaką znajdziesz w Kamasutrze, jest pozycja „Na zajączka”. Do jej wykonania potrzebować będziecie schodów. Kobieta klęczy w połowie ich wysokości i opiera się łokciami o wyższy poziom. Mężczyzna stojąc za nią, przystępuje do penetracji. Jest to dość wyszukana pozycja, ale być może przyniesie Wam bardzo ciekawe doznania. Więcej takich porad znaleźć można na stronie https://www.miastokobiet.pl/pozycje-seksualne-ktore-dadza-wam-niezapomniany-orgazm/.

Pozycje seksualne, które dadzą Ci niezapomniany orgazm, muszą być dopasowane do Waszych preferencji. Kobiety, jak i mężczyźni znacznie się od siebie różnią, warto więc poznawać nowe pozycje i wprowadzać zmiany. Rutyna nie jest sprzymierzeńcem związku – zbliżenia powinny być przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Szczerość jest niezwykle ważna, dzięki niej poznasz upodobania swojego partnera, a i udzielisz mu kilku cennych wskazówek, aby on także mógł Cię zadowolić.