Case na telefon to niezbędne akcesorium każdego właściciela i użytkownika smartphone. Pokrowiec stanowi niezbędną ochronę telefonu przed skutkami upadku, wilgocią, uszkodzeniami mechanicznymi i zarysowaniami. Wybór spośród ogromnej ilości pokrowców, powinien być podyktowany nie tylko względami estetycznymi, ale przede wszystkim analizą ich trwałości i wytrzymałości.
Case na telefon oferowane na Etuo.pl są nie tylko designerskie, ale przede wszystkim spełniają swoja najważniejszą funkcję – są bardzo trwałe i ochronią Twój telefon przed wieloma czynnikami zewnętrznymi.

Case na telefon iPhone 7

IPhone 7 jest eleganckim i wartościowym telefonem. Właściciele tego modelu powinni szczególną uwagę zwrócić na jego ochronę, w tym celu zachęcamy do wyboru odpowiedniego case. Spośród oferty, użytkownicy iPhone 7 mogą wybierać modele case dobrane do swojego stylu życia i upodobań designerskich. Etui występują w wielu modelach i wzorach. Używanie case na telefon jest niezwykle ważne dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia. Upadek telefonu, nawet z niewielkiej wysokości może być dla niego tragiczny w skutkach. Wymiana podzespołów i wyświetlacza w iPhone 7 to znaczny wydatek. W celu uniknięcia kosztów, związanych z naprawą telefonu, warto zaopatrzyć się w wytrzymały i trwały case. Pokrowiec chroni telefon także przed zarysowaniami i odpryskami w obudowie. Noszenie telefonu w torbie lub kieszeni stanowi ryzyko, że w kontakcie z kluczami lub innymi ostrymi elementami, telefon straci nie tylko na swoim wyglądzie, ale także na wartości.
Stosowanie etui na iPhone 7, może być także traktowane jako wyrażanie swojego ja. Mnogość barw i wzorów sprawia, że telefon nie jest jednym z wielu popularnych modeli i nudnej czy monotonnej barwie. Za pomocą indywidualnie dobranego case, można sprawić, że telefon zyska wyjątkowy wygląd. W zależności, czy właścicielowi telefonu zależy na zachowaniu klasy i elegancji, czy też pragnie się wyróżniać, wybór dopasowanego do jego potrzeb etui, sprawi, że telefon dopasuje się do jego osobowości.

Etui dwustronne

Etui na iPhone 7 może przybrać formę dwustronnego ochraniacza, który chroni każdą ze stron telefonu. To idealny wybór dla osób, które potrzebują dodatkowej ochrony wyświetlacza. Takie etui doskonale sprawdza się także dla osób, które pragną trzymać w jednym miejscu telefon i dokumenty, na przykład prawo jazdy lub kartę płatniczą. Etui dwustronne zawiera specjalne przegródki, w których można umieścić właśnie te elementy.
Etui dwustronne wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Mogą to być klasyczne wzory, wykonane z materiałów imitujących skórę. Takie modele są niezwykle eleganckie i trwałe. Odporne na zarysowania, stanowią elegancki dodatek, który współgrać będzie z innymi elementami, takimi jak torba czy portfel.
Etui dwustronne to także gadżet, za pomocą którego użytkownik telefonu wyrazi swoją osobowość. Wystarczy wybrać model z odpowiednim nadrukiem, który sprawi, że telefon będzie nie tylko odpowiednio chroniony, ale także będzie wyrażał charakter właściciela.

Etui jednostronne

Case na iPhone 7 jednostronny to modele zarówno transparentne, jak i o wyrazistych kolorach. Ochronny pokrowiec na telefon, który można wymieniać właściwie codziennie może wyrażać nastrój, ale także dopasowywać się do okazji i stylu bycia jego właściciela. W zależności od zainteresowań lub gustu użytkownika może on wybierać spośród kolorowych jak i stonowanych modeli. Etui jednostronne odpowiednio chroni telefon przed skutkami upadku i wstrząsów. Jest to niezwykle ważne dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia.
Etui na telefon to doskonały pomysł na prezent czy sprawienie niespodzianki bliskiej nam osobie. Podarowanie wyjątkowego case na telefon sprawi, że bliska nam osoba nie tylko ochroni swój cenny sprzęt, ale także zaskoczy otoczenie nowym akcesorium.
Stosowanie pokrowców zamiennie, w zależności od nastroju czy humoru, doda jego właścicielowi pewności siebie. Case na iPhone 7 to także ważny element komunikacji z otoczeniem. Wybór koloru czy wzoru pokrowca, wyraża osobowość i charakter jego użytkownika.